Galerija

Kauno miesto muziejaus Tautinės muzikos skyrius, pagaminti stendai, Brailio raštas pagamintas UV spaudos pagalba, salės taktilinis planas.

Kauno miesto muziejaus Tautinės muzikos skyrius, pagaminti stendai, Brailio raštas pagamintas UV spaudos pagalba, taktiliniai elementai pagaminti iš gumos. Guma parinkta kad atvaizduoti ne tik patį objekto kontūrą bet ir elementus (stygas) ant jo.

Kauno miesto muziejaus Tautinės muzikos skyrius, nuimami Brailio stendai iš organinio stiklo. Stendai eksponuojami tik atvykstant akliems lankytojams. Buvo sugalvotas prikabinimo būdas prie esamų stendų.

Kauno miesto muziejaus Tautinės muzikos skyrius, paguldomas Brailio stendas, pagamintas iš organinio stiklo.

Kauno miesto muziejaus Tautinės muzikos skyrius, prisuktas prie esamo stendo instrumento užvadinimas Brailio raštu, stendas, pagamintas iš organinio stiklo.

Kauno miesto muziejaus Tautinės muzikos skyrius knygos reginčiųjų ir Brailio raštu su taktilinėmis iliustracijomis.

Prie Juodšilių Palaimintojo Mykolo Sopočkos bažnyčios esantis stendas, jam gaminome žalvarines lenteles su Brailio tekstais bei bažnyčios taktilinę nuotrauką.

Lietuvos partizanų memorialas Kryžkalnyje. Pilnai pagamintas stendas užsakovui. Konstrukcija cinkuotas metalas. Brailis atliktas ant žalvario skardos, ant skardos užklijuota plėvė su UV spauda regintiesiems. Stende akliesiems taktilinis planas pažymėjimai ir tekstas apie memorialą.

Birštono apžvalgos bokšto stendas. Pastačius stendą prireikė uždėti Brailio tekstą. Pats paprasčiausias variantas, Brailis atspausdintas ant specialios skaidrios plėvės ir priklijuotas vietoje.

Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras, Brailio užrašai prie prie vidinių durų. Brailio užrašas pagamintas iš lipnios plėvelės ant kurios yra užklijuojama spalvota vinilo plėvelė kuri atitinka dizainerio spalvinį projekto reikalavimą.

Tauragė, paminklas Vytautui didžiajam. Užsakovo pageidavimu Brailis pagamintas ant aliuminio skardos.

Zanavykų muziejus, Lukšiai, Šakių apskritis. Suprojektuota ir pagaminta stendo metalinė dalis, Reginčiųjų dalis pagaminta organinio stiklo pagalba, brailis yra “įsodintas” į stiklą dešinėje pusėje, brailio šratukai skaidrūs.

Brailio raštas pagamintas ant 2 mm storio žalvario plokštelės

Spalvoti taktiliniai planai atlikti ant specialaus mikrokapsulionio popieriaus, Brailis, taktilika, ir regintiesiems viename lape.

Taktilinių lentelių su Brailio raštu gamyba. Brailio šratukai įstatyti į organinį stiklą. Reginčiųjų raidės iškilusios. Lentelė tvirtinama priklijuojant prie kieto paviršiaus.

Rangovui pagaminti brailio užrašai ant 0,3 mm storio aliuminio skardos, kuri tvirtinama ant pagrindinio stendo 0,4 mm įgilinime. Skardos išmatavimai 230 x 110 mm.  Dislokacija – Kaunas šalia Žaliakalnio funikulieriaus. Brailio užrašai lietuvių ir anglų kalbomis. Šiame projekte pagaminti 82 komplektai lentelių kurios išdėstytos Kaune.

Itella Logistics, UAB Smartpost paštomatai pritaikyti akliesiems. Kiekviena dėžutė turi Brailio lipduką su jos numeriu. Šiame projekte buvo gaminami skaidrūs bei mėlynos spalvos lipdukai. Brailis uždėtas ant visų dėžučių esančių Lietuvoje.

Lipnus informaciniai ženklai su reginčiųjų ir Brailio raštais, Lietuvos geležinkelių traukiniuose. Lentelės yra aliuminio folijos su spalvota spauda.

Brailio užrašas ant aliuminio skardos išlenktas pagal turėklo diametrą. Priklijuojamas. Panaudojimas DFDS firmos laivuose, nurodant brailio tekstu bei taktiliniu ženklu (rodyklė) pagrindinio bei atsarginio evakuacijos kelius.

Stendas pagamintas ant Dibont (LightBond) medžiagos. Užsakovo reikalavimas buvo prisukti stendus prie esamo turėklo. Turėklų laikikliai atspausdinti iš plastiko.

To pačio teksto atlikimas ant keturių skirtingų medžiagų, nuo viršaus: žalvario skarda, aliuminio skarda, organinis stiklas su įstatomais brailio šratais, plėvelė laikanti taško formą.

Vinilinės plėvelės ploteriavimas tiesiogiai ant lygaus paviršiaus.

Brailio rašto gamyba